Kuchnia, łazienka, szafa wnękowa z pralką i suszarką i szafa wisząca w przedpokoju. Przy tym projekcie zastosowaliśmy okucia Blum, szuflady tandembox antaro w zabudowie listwowej, poziomej, która umożliwia otwieranie szafek bez uchwytów, dolne szuflady natomiast otwierane na „klik” w celu uzyskania jednolitej zabudowy dolnej. Listwa pozioma łącząca całą dolną zabudowę bez połączeń sprawia jedność z blatem GetaLit (12 mm grubości). W blacie dzięki jego specyfice podwieszany zlew, co sprawia, że mamy do dyspozycji równą płaszczyznę, wygodną w użytkowaniu, do tego jego głębokość również jest większa niż przewiduje standard blatów kuchennych.

Fronty wykonane z laminatów Egger’a U750 w kuchni oraz szafach i U775 w łazience. Wszystko odpowiednio zaprojektowane i wyprodukowane przy pomocy linii CNC ze specjalnym oprogramowaniem do produkcji mebli na wymiar co umożliwia, bardziej sprawia, że montaż trwał 2 dni i był wykonany w dwu osobowym składzie wraz z wniesieniem. Otwory pod wentylację czy skrzynie elektryczne wykonywane są już na stole podczas nestingu.

Sprawna i dająca dużo satysfakcji realizacja wykonana w 4 tygodnie od podpisania umowy, bardzo pozytywni klienci sprawiający, że nasza praca jest naszą pasją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *